The Lost City Review: najzabawniejszy film 2022 już jest!

Po śmierci męża autorka romansów i przygód Loretta (Bullock) stara się dokończyć kolejną książkę. Ona ma akcję. Ma romans. Ale nie może znaleźć zakończenia. Jednak kiedy Loretta znajduje się w niebezpieczeństwie, historia prawie sama się pisze.

Muszę przyznać, że kiedy usiadłem, spodziewałem się rozmytej opowieści o ” Romansowaniu Z kamieniem.”Nie. „Zaginione Miasto” to film ze świetnymi postaciami, bogatymi lokacjami i, cholera, znowu to słowo … zabawa. Nie miałem pojęcia, że Sandra Bullock była tak niesamowitą komiczką. Niezależnie od tego, czy wędruje przez dżunglę w spangled jumpsuit, czy złapana w środku szybkiego pościgu przywiązana do krzesła, bez wysiłku wykorzystuje sytuację na korzyść publiczności. Dołącza do niej Tatum, który pragnie być postrzegany jako coś więcej niż Ash, model okładki powieści Loretty. Radcliffe jest również dobrze obsadzony jako złoczyńca utworu, który szuka dawno zaginionego skarbu. Możesz nawet zauważyć bardzo znajomą twarz, która jest zaciągnięta do pomocy w odnalezieniu zaginionej Loretty.

Jest dowcipny i dodaje kilka niespodzianek do normalnych tropów znalezionych w takim filmie. Tempo jest szybkie, ale nigdy nie spieszy, a miejsca są bujne i egzotyczne. Partytura Muzyczna Pinara Topraka wprowadza nastrój i porusza fabułę.

Podsumowując, „Zaginione Miasto” to świetny sposób na rozpoczęcie wiosennego sezonu Filmowego.

The Lost City Review: najzabawniejszy film 2022 już jest!

Dodaj komentarz

Przewiń do góry