Все, що вам потрібно знати про синє світло-і як ви можете захистити себе від його шкідливого впливу

Ви коли-небудь помічали, що у вас болять очі після довгого запою на Netflix або цілого дня онлайн-занять? Якщо це так, то винуватцем може бути синє світло, шкідливий штучне світло, що випромінюється виборчими пристроями. Хочете дізнатися більше? Сертифікований лікар-дерматолог доктор Ліндсі Зубрицкі розповіла нам все про науку, що лежить в основі синього світла, і про те, як ми можемо найкращим чином захистити себе від його шкідливого впливу.

Наука, що лежить в основі синього світла: „Синє світло-це видиме світло, з яким ми стикаємося щодня. Це світло, яке виходить від сонця, але також і від наших електронних пристроїв. Штучне синє світло можна знайти в наших комп’ютерах, ноутбуках, мобільних телефонах і iPad. Синє світло викликає пошкодження і стрес клітин нашої шкіри. Постійний вплив синього світла може призвести до ранніх ознак старіння, зморшок, темних плям і знебарвлення.”

Продукти, що захищають від синього світла: „важливо включити в нашу процедуру догляду за шкірою продукти, які спеціально захищають від синього світла. Для ультрафіолетових променів синього світла я рекомендую сонцезахисний крем (шукайте крем з оксидами заліза в якості інгредієнта). Я також рекомендую використовувати інші засоби по догляду за шкірою, такі як нова колекція florence by mills Blue Light, щоб захистити мою шкіру від синього світла, що виходить від моїх електронних пристроїв. Мені подобається, що є кілька захисних варіантів! У цій новій лінії догляду за шкірою використовується екстракт планктону, веганських водоростей, який допомагає захиститися від видимого шкідливого впливу штучного синього світла, що виходить від наших електронних пристроїв. Мені найбільше подобається в колекції те, що вона не тільки захищає від штучного синього світла, але і кожен продукт містить свої власні інгредієнти, які приносять користь нашій шкірі, створюючи більш зволожений і здоровий шкірний бар’єр. Мої улюблені продукти з колекції – серія тонерів spotlight, серія 4 „вбирай це”, спрей для макіяжу zero chill і зволожуючий крем для обличчя „в хмарах”.”

Додаткові превентивні заходи, які ви можете зробити: „я рекомендую обмежити час роботи з екраном, коли це можливо, і завантажити додаток з фільтром синього світла. І намагайтеся щосили не користуватися своїми пристроями перед сном”.

Хочете придбати товари, які найкращим чином захистять вас від шкідливого впливу синього світла? Не дивіться далі, тому що нова колекція засобів по догляду за шкірою florence by mills Blue Light тепер доступна і доступна для покупки на Ulta.com

Витаючий В Хмарах Зволожуючий Крем Для Обличчя:

Зволожуючий крем для обличчя Up In the Clouds-це легкий зволожуючий крем-гель, який забезпечує приплив вологи і допомагає захиститися від синього світла. Цей зволожуючий крем забезпечує 24-годинне зволоження, легко наноситься, швидко вбирається і висихає до шовковисто-гладкої поверхні. Купуйте його тут.

Серія Тонерів Spotlight, Епізод 4: Замочіть Його В:

Цей тонер являє собою зволожуючу есенцію, яка зменшує виділення шкірного сала, помітно підсилює сяйво шкіри і допомагає захиститися від видимого шкідливого впливу штучного синього світла. Його можна носити окремо або використовувати для підготовки шкіри до решти вашої процедури догляду за шкірою (для отримання максимальної користі!). Купуйте його тут.

Спрей для закріплення макіяжу з нульовим охолодженням:

Цей обов’язковий продукт являє собою зволожуючий фінішний спрей, який допомагає закріпити макіяж і захистити шкіру від пошкоджень, викликаних штучним синім світлом. До складу цього спрею входить екстракт листя чебрецю, який врівноважує, заспокоює і зволожує шкіру. Купуйте його тут.

Все, що вам потрібно знати про синє світло-і як ви можете захистити себе від його шкідливого впливу

Dodaj komentarz

Przewiń do góry