Спробуйте ці 5-хвилинні ідеї по догляду за собою, щоб зняти стрес під час напруженого тижня

Гей, ти не забув закінчити свій проект по іспанському * і * віднімати своє есе з англійської? Переконайтеся, що ви оновите свої формули для цього тесту з хімії через кілька днів. Крім того, ваш тест на отримання дозволу відбудеться в п’ятницю. Чи може ваша робоча навантаження стати ще важче?

Так, оцінки часто є головним пріоритетом. Однак це не означає, що ви повинні відсувати своє психічне здоров’я на другий план. Турбота про себе покращує ваше психічне та емоційне здоров’я. Це рятує вас від вигорання або зриву після довгого тижня (або навіть одного дня) в школі. Догляд за собою відіграє величезну роль у веденні здорового способу життя, але може бути складно втиснути 30-хвилинну грязьову маску в ваш надплановий Google Cal.

Коли ви відчуваєте стрес, застрягли і абсолютно огидні, прийшов час для деякої запізнілої турботи про себе. Спробуйте ці 5-хвилинні ідеї по догляду за собою, щоб зняти стрес і розслабитися під час напруженого тижня!

Приготуйся розслабитися, Бі-бі-сі!

Відкиньтеся назад з прохолодною маскою під очима

Позбавлення сну і Шкільна робота, як правило, йдуть рука об руку. Щоб надати вашим мішкам під очима трохи сяйва (і дозволити собі кілька хвилин солодкого спокою по догляду за собою), дістаньте з холодильника холодну маску під очима. Цим масок потрібно всього кілька хвилин, щоб зволожити і омолодити тонку шкіру під очима, що робить їх ідеальним засобом для догляду за обличчям в проміжку між школою і футбольної тренуванням. Спробуйте ці відпочиваючі гідрогелеві пов’язки під очима (4 долари)!

Слухайте ASMR

ASMR розшифровується як”автономна реакція сенсорного меридіана”. Цей складний ланцюжок слів означає, що певні шуми (як правило, м’які та заспокійливі звуки) можуть викликати заспокійливе відчуття поколювання у вашому мозку. Якщо ви вже є завзятим слухачем ASMR, ви відчули, як це розслабляє-розслабитися і відточити деякі суперудовлетворяющие звуки. ASMR на деякий час дає нашим вухам поводи, що дає нашим умам деякий блаженний TLC. Ось короткий, 5-хвилинний відео ASMR-хапайте навушники, прийшов час розслабитися.

Медитуй під свою улюблену, холодну пісню

Медитація заспокоює занепокоєння розуму і знімає напругу тіла, що дозволяє повністю і повністю зняти стрес. Не всім подобається спокійна медитація, тому ми рекомендуємо інший метод медитації: зіграйте заспокійливу пісню, закрийте очі і зосередьтеся на своєму диханні. Ви можете включити холодну пісню Тейлор Свіфт або послухати заспокійливу музику Lo-fi. Коли ви медитуєте, спробуйте вдихати через ніс і видихати через рот.

Практикуйте розслаблюючу йогу

Йога-це основний елемент догляду за собою. Можливо, сама розслаблююча форма вправ з існуючих, йога ідеально підходить для занять протягом напруженого дня. Найприємніше те, що ви можете займатися йогою так довго (або трохи), як вам хотілося б! Давайте не будемо забувати про всі ендорфінів, які слідують (навіть від швидкої практики йоги). Спробуйте це 5-хвилинне відео з йоги, щоб розтягнути нерви між заняттями!

Записуйте в щоденник або малюйте в каракулях свій шкільний стрес

Ми * любимо * вести щоденник, тому що він може приймати найрізноманітніші форми. Перенесіть всі свої переповнюючі емоції на сторінку і напишіть або намалюйте, що ви відчуваєте. Якщо описувати свої емоції для вас неефективно, спробуйте намалювати пухнастих кішок або написати дурне вірш, щоб підбадьоритися після довгого навчального дня. Візьми трохи чаю з розсипчастим листом і запиши все це в щоденник, подружка!

Спробуйте ці 5-хвилинні ідеї по догляду за собою, щоб зняти стрес під час напруженого тижня

Dodaj komentarz

Przewiń do góry