Чи дійсно Сонце * насправді * пошкоджує мою шкіру?

Якщо ви схожі на мене, то я обожнюю літнє сонце (і я б сказав, що більшість людей теж!). Лежання на пляжі і ігри на вулиці можуть підвищити рівень серотоніну, що зробить вас набагато щасливішими, ніж якщо б ви байдикували в приміщенні. Незважаючи на те, що сонце здається прекрасним, його занадто багато може *дійсно* заподіяти вам біль.

Як сонце пошкоджує мою шкіру?

Сонце випускає ультрафіолетові (УФ) промені, які досягають нас у вигляді сонячного світла і тепла. Без належного захисту вплив ультрафіолетових променів може призвести до сонячних опіків. Перебування на сонці залежить від УФ-індексу-чим він вищий, тим більша ймовірність того, що ви обгорите, – і від того, скільки часу ви проводите на сонці.

Сонячний опік тут і там може здатися нормальним після того, як ви одужаєте, але цей перший сонячний опік або засмага – це початок пошкодження вашої шкіри. Незважаючи на те, що деякі люди більш схильні до сонячних опіків в залежності від їх типу шкіри, ті, хто зазвичай загоряє, все ще піддаються ризику.

Засмага (зовні і всередині) і повторні сонячні опіки можуть мати шкідливі довгострокові наслідки, які змінюють ДНК вашої шкіри. Це призводить до більш високого ризику раку шкіри і швидшого старіння: чим більше часу ви проводите на сонці, тим раніше старіє ваша шкіра.

Як мені захиститися від сонця?

Не хвилюйтеся – ви все ще можете насолоджуватися літнім сонцем! Цілком нормально провести день на пляжі або повалятися біля басейну, але вам* потрібно * залишатися захищеним. Ось наші найкращі поради щодо захисту вашої шкіри цього літа.

1. Обмежте перебування на сонці

Замість того щоб годинами лежати на вулиці під прямими сонячними променями, віддавайте перевагу сидіти в тіні і носити одяг з хорошим покриттям. Коли ви вирішите вийти на вулицю, стежте за тим, як довго ви знаходитесь на сонці, щоб обмежити свій вплив. Не забудьте сонцезахисні окуляри і капелюх – вони також захищають ваше обличчя, очі і волосся!

2. * Завжди * користуйтеся сонцезахисним кремом

Лежати на сонці * без * сонцезахисного крему-це величезне „ні-ні”. Зрештою, сонцезахисний крем захистить вас, обмежить старіння шкіри та знизить ризик розвитку раку шкіри.

Щодня застосовуйте сонцезахисний крем (наприклад, ранковий зволожуючий крем з SPF) і наносите його на пляжі і в басейні, займаючись спортом або спілкуючись з друзями. Переконайтеся, що ви завжди користуєтеся сонцезахисним кремом в години пік Сонця. Захист від сонця-це круто!

3. Тримайтеся подалі від соляріїв

Не користуйтеся соляріями — замість цього використовуйте автозагар. Засмага в приміщенні * так * сильно підвищує ризик пошкодження сонцем. Самостійний загар-відмінна альтернатива для отримання такого сяйва, так що спробуйте такий продукт, як SOL від Jergens!

4. Зробіть здорову шкіру способом життя

Впровадження цих практик та отримання освіти-це найкраще, що ви можете зробити. Залишайтеся зволоженими, залишайтеся активними і захищайте свою шкіру від сонця — вона віддячить вам пізніше.

Чи дійсно Сонце * насправді * пошкоджує мою шкіру?

Dodaj komentarz

Przewiń do góry