Чому ви не повинні боятися піднімати тяжкості

Я почав піднімати тяжкості в моєму підвалі за потребою. Після року, проведеного за комп’ютером в онлайн-коледжі, я відчув себе малорухливим і повільним. Я стежив за деякими важкоатлетами, що приймають тіло, в Instagram і уклав договір з самим собою, щоб тренуватися через день. Після того, як я страждав від безладного харчування в старших класах середньої школи, я хотів поліпшити своє фізичне здоров’я і вилікувати хронічну дисморфію тіла (яка в першу чергу вражає дівчаток-підлітків). Незалежно від того, чи робите Ви 10 присідань або 30 повторень, активні силові тренування загострюють вашу увагу і покращують настрій. До 2021 року я не займався спортом, не кажучи вже про те, щоб піднімати тяжкості, через страх мати чіткі м’язи—на мій погляд, відчувати себе сильним означало виглядати мужнім. Хоча я перебуваю в процесі визначення пріоритетів мого щастя і зниження женоненависницьких стандартів краси, відновлення моєї сили привело мене до прийняття тіла. Це може бути і для вас теж!

Багато дівчат бояться, що якщо вони почнуть підніматися, то будуть виглядати громіздкими і важкими. За даними Національного центру статистики охорони здоров’я, тільки 20% жінок займаються силовими тренуваннями, незважаючи на численні переваги для самооцінки і фізичного здоров’я. Цей страх вказує на більш серйозну проблему жіночих тіл у репресивних гендерних ролях. Поряд з безліччю сімейних, соціальних та академічних проблем, жінки стикаються з згубним очікуванням бути якомога менше. Нам кажуть, що худорба-бажаний стан для жінок і дівчаток, незважаючи на незаперечні докази того, що цей стандарт небезпечний. Розповідь про те, що жінки не можуть займати багато місця і що їх тіла прийнятні, якщо вони безкомпромісні щодо жорстких ідеалів краси, набирає обертів. Шкідлива реклама і засоби масової інформації” для здоров’я ” руйнують здоров’я жінок, приводячи до розладів харчової поведінки і низької самооцінки в дитинстві, підлітковому віці і за його межами.

Роздуми про своє тіло через нейтральну призму можуть послабити ваш страх перед важкою атлетикою і виглядати „занадто сильним”. Ваше тіло ходить, ваше тіло спить, ваше тіло творить мистецтво і ваше тіло дихає. Підняття важких предметів-це ще один спосіб висловити вдячність самому собі! Ця ідея називається нейтральністю тіла і може допомогти змінити ваш зовнішній вигляд і поліпшити ваше самопочуття. Якщо ви піднімаєте, ви збільшуєте свою силу, яка забезпечує вас життєво необхідним харчуванням. (P.S. У більшості дівчат-підлітків немає гормонального фону, необхідного для того, щоб набирати вагу в тренажерному залі, особливо при помірних силових тренуваннях.) Будь ласка, пам’ятайте, що ви дійсні, незалежно від того, де ви знаходитесь у своїй подорожі з важкої атлетики. Ви просто існуєте, і це головне. Сильний-це той, хто ти є, де б ти не був і ким би ти не був.

Чому ви не повинні боятися піднімати тяжкості

Dodaj komentarz

Przewiń do góry