Як впоратися з літньою самотністю

У міру ослаблення обмежень COVID – 19 цілком нормально відчувати себе кинутим, коли ваші друзі збирають валізи для літнього табору або пляжного відпочинку. Але ви не самотні-хоча ви можете бачити розвороти фотографій в Instagram всіх ваших приятелів, що веселяться на сонці, * кожен * в якийсь момент відчуває літню самотність. Ознайомтеся з цими способами підтримувати безпечний контакт з іншими людьми і вивести себе з літнього спаду.

Станьте волонтером у вашій місцевій бібліотеці, притулку для тварин або продуктовій коморі

Іноді найпростіший спосіб відволіктися, коли ви відчуваєте себе пригніченим, – це простягнути руку допомоги іншим. Участь у вашій громаді-це фантастичне місце для початку – Ви можете завести нових друзів і одночасно підтримати якусь справу, точно так само, як тут знімається велика шишка. Подумайте про те, що ви найбільше любите, будь то гра з тваринами або сортування книг, і майте це на увазі, коли будете вибирати, де стати волонтером. Ви навіть можете зробити це щотижневою подією!

Організуйте веселий день на своєму задньому дворі

Відкопайте свої старі вуличні Іграшки і установку для розбризкування і перетворіть свій задній двір в нове літнє гаряче місце для місцевих діточок. Ви навіть можете зробити зменшені версії ваших улюблених карнавальних ігор (кидок кільця, кидок баскетболу) і вручити чарівні призи переможцям. Або візьміть натхнення від Софі Грейс, спланувавши солодкий літній пікнік для своїх маленьких двоюрідних братів і сестер.

Не твоя справа? Переберіть свої старі іграшки, книги та ігри, щоб подивитися, чи не переросли ви які-небудь з них і не можете передати їх кому-небудь іншому. Ви будете пишатися, знаючи, що ваша улюблена Барбі або дуже улюблена гра Monopoly Jr. знайшли нове життя замість того, щоб бути викинутими на запорошений горище. Просто не забудьте спочатку запитати своїх батьків, перш ніж влаштовувати вечірку на задньому дворі або роздавати дитячі сувеніри.

Заплануйте щотижневу гру або вечір кіно з сім’єю

Наявність приголомшливого заняття, до якого потрібно готуватися щотижня, допомагає структурувати ваше літо-найбільш приємним способом. Зробіть це захоплюючим, по черзі вибираючи гру або фільм і щотижня вибираючи іншу тему. Може бути, ви з’їсте такітос (з додатковою сальсою!) і розіграєте квиток на поїздку в один з четвергів. Або, можливо, ви приготуєте свої власні домашні млинці, перш ніж закохатися в місто вогнів в кулінарному фільмі Pixar „Рататуй”. Приємного апетиту!

Дослідіть і переслідуйте свої справжні пристрасті

З такою великою кількістю вільного часу літо-прекрасна можливість розправити крила і спробувати щось нове. Завжди хотів малювати? Спробуйте зробити це за допомогою недорогого полотна (спробуйте свій місцевий доларовий магазин) і акрилу. Цікавитеся садівництвом? Візьміть кілька пакетів з насінням і посадіть свої власні помідори, трави, квіти і багато іншого, як Алі Райсман. Ви також можете спробувати нову програму йоги, закохатися в нову книгу або освоїти свою подачу в теніс. Виділіть час, щоб вивчити своє ремесло, дізнатися про нього більше і поліпшити свої навички!

Відвідайте місце, де ви ніколи раніше не були

Зробіть так, щоб кожен день менше схожий на День бабака, досліджуючи нові пекарні або книжкові магазини, які ви могли б відвідати. Навіть якщо ви просто зайдете в місцевий магазин, нічого не купивши, ви все одно отримаєте задоволення. Ще не зручно ходити в магазини? Ми цілком розуміємо це-подивіться, чи є новий пляж, Державний парк або пішохідна стежка, яка пропонує більше відкритого повітря та соціальної дистанції. Ще краще? Подивіться, чи можете ви запросити з собою потенційного нового друга, будь то дівчина, яка тільки що переїхала на вашу вулицю, або хлопець, якого ви завжди бачите в бібліотеці. Насолоджуючись днем на природі або потягуючи коктейлі біля води, ви зможете легко і без напруги познайомитися з кимось новим.

Як впоратися з літньою самотністю

Dodaj komentarz

Przewiń do góry