Ojciec chrzestny i aktorzy Firefly planują następny film Phila Noyce ’ a

Legendarny aktor James Caan (Ojciec chrzestny, gumka) i Morena Baccarin (Deadpool, „Firefly”) weszli na pokład” szybkiego Charliego”, thrillera Hitmana w reżyserii Phillipa Noyce 'a z byłym Pierce’ em Brosnanem.

Oryginalny scenariusz napisał” Equalizer ” alum Richard Wenk, zainspirowany nominowaną do Nagrody Edgara powieścią Gun Monkeys Victora Gischlera.

Film ma rozpocząć produkcję w przyszłym tygodniu w Nowym Orleanie.

Reżyser Phillip Noyce skomentował casting: „jestem absolutnie zachwycony, że James Caan i Morena Baccarin są na pokładzie. Nie wyobrażam sobie doskonalszej pary niż Morena i Pierce. Nie chcę być słodki, ale naprawdę tworzą zabójczą parę.”

Charlie Swift (Brosnan) pracuje dla swojego starzejącego się szefa mafii Stana (Caan) od dwudziestu lat, umiejętnie działając jako płodny Naprawiacz i skuteczny zabójca. Kiedy rywal rusza, aby wyeliminować Stana i jego całą drużynę, nie udaje mu się wyczyścić drużyny. Teraz sam, Charlie nie zatrzyma się przed niczym, by pomścić przyjaciela i nie zamierza nikogo zostawić przy życiu. Morena Baccarin zagra główną rolę kobiecą „Marcie”, bystrą byłą żonę gangstera zabitego przez Charliego. Marcie tworzy nieoczekiwane połączenie z Charliem w Zemście przeciwko wrogiej mafii.

Ojciec chrzestny i aktorzy Firefly planują następny film Phila Noyce ’ a

Dodaj komentarz

Przewiń do góry