Recenzja Cotton Budd: Superkons, Scrapper i skutery

Każdego roku Supercon na Florydzie i zaplanuj celebrytów, zaplanuj panele, wystawców line-up, zatrudnij pracowników i kieruj fanów popkultury, gdy wyruszają na masowe spotkanie społeczności komiksów, filmów i geeków.

Film dokumentalny reżysera Stevena Shea jest zarówno przyjemnym i pouczającym listem miłosnym do obwodu konwentu, jak i doskonałą edukacją na temat wielkiego wysiłku, jaki trzeba włożyć, aby go złożyć.

 

Stillwater

Na cyfrowym, DVD, Blu-ray.

Spojrzenie poza oszałamiające łzy historii Amandy Knox i reżysera Toma McCarthy 'ego Stillwater, thriller o młodej kobiecie (Abigail Breslin), która wzywa swojego proletariackiego popu, aby pomógł jej wydostać się z trudnej sytuacji (jest w więzieniu za morderstwo, którego nie popełniła), oferuje kolejny występ tour-de-force od zawsze niedocenianego Matta Damona, a także przemyślany, wyczerpujący kawałek pisania od McCarthy’ ego, Marcusa Hinchey ’ a, Thomasa Bidegaina i Noé Debré.

 

The Scrapper

Na Cyfrowo.

Drugi rok reżysera Bari Kanga, po godnym pochwały niskobudżetowym thrillerze kryminalnym Lucky z 2017 roku, jest równie wciągającym, oddolnym thrillerem, który jest zarówno wizytówką filmowca i aktora z Queens, jak i przypomnieniem o tym, co można osiągnąć przy budżecie wielkości psów.

Najlepiej opisywany jako „Pendżabsko-meksykańska Rodzina Soprano”, efektywny utwór naprawia Jake ’ a Kanga, imigranta próbującego uciec przed gwałtownymi lękami na swojej drodze – łatwiej powiedzieć niż zrobić, jak zwykle w takich scenariuszach.

 

Czerwona Pigułka

Na Cyfrowo.

Ustawiony w Halloween, All-star electoral skewed frightfest Red Pill widzi grupę przyjaciół (Tonya Pinkins, Adesola A. Osakalumi, Kathryn Erbe, Jake O ’ Flaherty, Ruben Blades, Luba Mason), zmierzających na południe – gdzie spotykają rodzaj przerażających ludzi w centrum większości ich politycznie naładowanych tête-à-têtes.

Zaskakująca, satyryczna i prowokacyjna, Czerwona pigułka jest najlepiej postrzegana jako utwór towarzyszący Czerwonemu Państwu lub Get Out – rodzaj społecznego komentarza zamaskowanego jako horror. Jako pierwszy pełnometrażowy reżyser, weteran aktorka Tonya Pinkins udowadnia, że jest starym profesjonalistą za kamerą, delikatnie radząc sobie z przemyślanymi tematami i przesłaniami filmu, jednocześnie serwując niewielką garść dobrych przerażeń.

 

Kamyczek i chłopak

Na Cyfrowo.

Reżyser Chris Green zna się na modzie. Od dobrze dobranych melodii, mody, imprezowania i oczywiście skuterów, jest więcej informacji na temat sceny-trend, który rozpoczął się w Wielkiej Brytanii i rozprzestrzenił się na inne kraje w latach 50 – tych-Niż znajdziesz w dokumencie BBC.

Nie zaszkodzi, że jest również znakomicie zabawny.

Pomiędzy ścieżką dźwiękową The grouse music, składającą się z takich niepowtarzalnych artystów jak The Jam i Style Council, pojawia się przyjemna opowieść o młodzieńcu eskortującym prochy ojca za pośrednictwem Scootera do swojego domu w Manchesterze. Po drodze spotyka dziewczynę chętną na koncert Paula Wellera. Jego życie zmieni się w wyniku zarówno podróży, jak i spotkania.

Recenzja Cotton Budd: Superkons, Scrapper i skutery

Dodaj komentarz

Przewiń do góry