Recenzja testu Beta: dużo miłości o Cummings najnowsze

Kto jest gotowy na nowy horror z mnóstwem do powiedzenia i śmiechu? Jednym z najbardziej unikalnych głosów w filmie jest teraz Jim Cummings. Byłem pod wielkim wrażeniem jego ostatniej pracy, „Wilk ze śnieżnej Pustki”. W tym filmie panowała imponująca równowaga humoru i horroru, jednocześnie przekazując kilka ciekawych komentarzy społecznych. Cummings jest na to ponownie z innym filmem, który próbuje sprawdzić wszystkie te pola wraz ze swoim partnerem pisarskim i reżyserskim, PJ McCabe.

Ale Beta Test to zupełnie inny film, prawda? Cummings prowadzi, jak zwykle, ale tym razem jako wtajemniczony w branży filmowej o imieniu Jordan. Ma dobre życie ze swoją żoną i dobrze sobie radzi z dużymi klientami filmowymi. Ale pewnego dnia dziwne zaproszenie trafia do Jordanii. Ten ozdobny dokument ma całkiem sporą propozycję. Seksualny encounter…no przywiązane. Ale czy to jest dokładnie to, czego potrzebuje? Zastanawia się … bawi się swoimi pożądanymi preferencjami seksualnymi … zanurza się w tym nieznanym spotkaniu. Z zawiązanymi oczami nawiązuje kontakty seksualne. Ale kto to jest? Zna ich?

Ale to jest tajemnica, prawda? Ten film buduje napięcie w oparciu o możliwość, kim jest ta nieuchwytna kobieta. Ale to nie są jedyne warstwy, którymi bawią się Cummings i McCabe. „Kto” to za mało. „Dlaczego” jest prawdziwym sednem filmu. „Dlaczego” jest tym, co dodaje warstwy motywów do testów Beta. Z ciekawego tytułu można stwierdzić, że ten film może zmierzyć się ze społecznymi oczekiwaniami mężczyzn, kobiet i związków seksualnych. Czy komentarz jest trochę na nosie? Oczywiście, ale ostrość i śmiałość tego filmu nadrabia to na wiele sposobów. Jest ostra i gryząca czarna komedia w tym filmie bez stępienia ostrza.

Z pewnością jest wiele rzeczy do rozpakowania w tym filmie, ale co sam Cummings wnosi do stołu? Jego kierunek jest dość stylowy i ostry. Zdjęcia i montaż sprawiają, że film ten zamyka się dzięki kilku dobrze zaplanowanym montażom (w tym szczęśliwemu zwrotowi losu w życiu Jordana połączonemu z jego pierwszym tajemniczym spotkaniem seksualnym). Film jest odważny i pewny siebie. Ten film wie dokładnie, co to jest, od początkowej sceny slashera, aż do końca, pozostawiając widzom zgadywanie. Narracyjnie, film może zostawić ci trochę chęci, ale filmowanie jest imponujące. Tak jak maniakalny i” tam ” występ, który daje Cummings. Jego obskurny i zaangażowany występ przynosi powiew świeżego sarkastycznego powietrza do każdej sceny. Jego zaangażowanie sprawia, że ta ekscytująca jazda jest o wiele przyjemniejsza.

Czy poczujecie się usatysfakcjonowani podróżą, którą wyruszyliście w Beta-testach? Istnieje wiele odpowiednich komentarzy (w tym konkretne sceny, które malują niewygodne środowiska w Ustawieniach biura). Centralny spektakl jest nieskończenie zabawny. Wiadomości mogą być oczywiste, ale nadal odważne i agresywne w energiczny sposób. Historia może wydawać się w pełni dopracowana lub kompletna, ale jest jeszcze wiele do kochania w filmie Cummings i McCabe.

Recenzja testu Beta: dużo miłości o Cummings najnowsze

Dodaj komentarz

Przewiń do góry