Victor Garber i Jewel State Legal drama przejęte przez The CW

The CW Network nabyła godzinny kanadyjski serial familijny prawo, dystrybuowany przez Entertainment One (eOne), w którym występuje Jewel Staite („Firefly”) oraz nominowany do Emmy ® i Tony ® Victor Garber („DC’ s Legends of Tomorrow”), został ogłoszony dzisiaj przez Kevina Levy, wiceprezesa wykonawczego, planowania programu, planowania i przejęć. Premiera prawa rodzinnego zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

Prawo rodzinne podąża za prawniczką i alkoholiczką Abigail Bianchi (Staite), która stara się połączyć swoją karierę i rodzinę po uderzeniu w dno. Pod warunkiem zwolnienia, Abby jest zmuszona do pracy w firmie swojego ojca Harry ’ ego (Garber), Svensson and Associates, i po raz pierwszy praktykuje prawo rodzinne, nawiązując nowe relacje z przyrodnim bratem Danielem (Zach Smadu, „kardynał”) i przyrodnią siostrą Lucy (Genelle Williams, „przestrzeń”), których nigdy nie poznała. Rezultatem jest dysfunkcyjna Kancelaria rodzinna działająca na rzecz pomocy innym rodzinom z własnymi dysfunkcjami.

Wyprodukowany przez SEVEN24 Films i Lark Productions dla Corus Entertainment ’ s Global (Kanada), FAMILY LAW jest stworzony, napisany i wyprodukowany przez wielokrotnie nagradzaną autorkę Susin Nielsen („Degrassi”). Serial został wyprodukowany przez Jordy ’ ego Randalla („Heartland”) i Toma Coxa („Fortunate Son”) z SEVEN24, a producentami wykonawczymi są Erin Haskett („Motive”) i Andy Mikita („Stargate SG-1”). eOne posiada międzynarodowe prawa do dystrybucji serii. Transakcję pośredniczył Dan Loewy z eOne, wiceprezes wykonawczy ds. sprzedaży, Ameryk i ANZ.

Prawo rodzinne dołącza do rosnącej liczby scenariuszy przejęć dla CW, które w ciągu ostatniego roku obejmują godzinny dramat LEONARDO z Aidanem Turnerem, Matildą De Angelis i Freddiem Highmore, półgodzinny komediodramat BUMP z Nathalie Morris i międzynarodowy serial akcji profesjonaliści z Tomem Wellingiem, Brendanem Fraserem i Eleną Anayą. Daty premiery tych serii zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. Widzowie zostali również zapoznani z międzynarodowymi hitami, takimi jak dramat śledczy CORONER z serindą Swan, serial komediowy Nadprzyrodzony Wellington PARANORMAL, czy Thriller Diabły z Alessandro Borghi i Patrick Dempsey, z których wszystkie powrócą na nowe sezony jeszcze w tym roku.

Victor Garber i Jewel State Legal drama przejęte przez The CW

Dodaj komentarz

Przewiń do góry